Haberler

Dizayn Puan İle Sodex'in Ustası Sen Ol

KAZANCI KATLANAN DİZAYN PUAN USTALARIMIZ BELLİ OLDU. KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.
 
SODEX 2016’da Dizayn Grup’un misafiri olacak 3 Dizayn Puan Ustası:
 
En Çok Puan Yükleyen: ERKAN HÖKELEK
En Sık Puan Yükleyen: ÖZGÜR GÜNENÇ
Puanını En Çok Artıran: MAHMUT ÇAKMAK
 
En çok puan yükleyerek Dizayn Puan’dan puan hediyesi kazanan Dizayn Puan Ustaları:
 
5.000 Puan: AHMET  ÜNAL
3.000 Puan: MAHMUT ARPAĞ
1.000’er Puan:
ABDULMELİK DERİNKÖK
ÖMERALBAYRAK
MUSTAFA EMLEK
ABDULLAH AKTOPRAK
ALİ ECEVİZ
FATİH GÜL
MUSA BİRSEN
ERCAN ŞAHİN
ŞAHABETTİN DOĞAN
MESUT DAYLAN
SALİM UZUNOGLU
FİKRET  ÖZTÜRK
KEMAL GEDİKLİ
ERDAL VURAL
ALİ POYRAZ
MUTLU BATUR
UMUT CESARETLİ
ALİ ÖZGÖNÜL
FUAT SULAR
AYHAN PALA
MURAT ÇAKILLAR
ORHAN AKSU
CEVAT YILDIRIM
RAMAZAN KORKMAZYÜREK
İSMAİL SAĞLAM
EYÜP DEMİR
AKİF YILMAZ
BARIŞ GÜLER
EYÜP ŞEHİTOĞLU
AVNİ ÖZTÜRK
FİKRET KAZANÇ
ABDULLAH ÇAĞLAR
HASAN ÖZDEN
NEBİ YILMAZ YILMAZ
RAMAZAN CALİK
MEHMET BOYRAZ
ŞABAN BALCI
GÖKHAN BACA
KEREM MANTO
ŞEVKET FÜRTÜK
YILDIRIM TOSUN
HÜSEYİN SATIR
ORHAN ALP
YAHYA SEZEN
AYDIN GÜLER
MURAT CİNGÖZ
 

Önemli: 1 Mayıs 2016 tarihine kadar ustalarımızla bağlantıya geçilerek hediyelerinin teslimi/organizasyonu sağlanacak, herhangi bir sebeple listeden çıkarılan Dizayn Puan Ustası olması durumunda sıralamada sonra gelen ilk ustaya/ustalara hediye hakkı verilecektir. Değişiklik olması halinde ilgili kişilere bire bir bilgi verilecektir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAMPANYA DETAYLARI

DİZAYN PUAN İLE SODEX’İN USTASI SEN OL! 

1-23 Nisan 2016 tarihleri arasında en çok puan yükleyen Dizayn Puan Ustaları, Dizayn Grup ile SODEX’in de ustası oluyor. Hemen kaydol, hem puan kazanmaya başla, hem de ilk 3 ustadan biri olarak Dizayn Grup ile çok farklı bir fuar deneyimi için bavulunu hazırla!

Dizayn Puan Ustaları, kampanyaya kaydolarak Nisan ayı boyunca yaptıkları yüklemeler ile puan kazanıp diledikleri hediyeyi seçebilmenin yanında, diğer ustaları geçerek 4-7 Mayıs 2016 tarihlerinde CNR EXPO Center – İstanbul’da düzenlenecek SODEX Fuarı’nda Dizayn Grup’un misafiri olacak.

  • Uçak bileti*
  • 2 gece konaklama*
  • Dizayn Grup SODEX standında 2 gün boyunca misafirlik*
  • Sürpriz hediyeler*

*Kampanya hediyeleri ile ilgili detaylı bilgiler aşağıdadır.

 

İlk 3 usta SODEX’te Dizayn Grup ile omuz omuza kullandığı ürünlere dair bilgisini ortaya koyarken, diğer ustalar da ekstra puan kazanacak:

En çok puan yükleyen (3 usta seçildikten sonra):

2.’ye 5.000 puan

3.’ye 3.000 puan

4.-10.’ya 1.000 puan

11.-50.’ye 250 puan

 

Kampanyaya katılmak çok basit:

Tüm operatörlerden DIZAYN SODEX yazıp 3848’e SMS göndermek yeterli!

23 Nisan gün bitimi sonunda aşağıdaki üç ustadan biri olun:

  1. En Çok Puan Yükleyen
  2. En Sık Puan Yükleyen
  3. Önceki Aya Göre Puanını En Çok Artıran

 

Kampanya Koşulları:

Kampanya, 1-30 Nisan tarihleri arasında ve sadece Dizayn Puan Sadakat Sistemi’ne kayıtlı Dizayn Puan Ustası hesapları için geçerlidir. Kampanyaya katılabilmek için en geç 23 Nisan 2016 tarihinde veya öncesinde Dizayn Puan sistemine üye olmak (Kayıt Formu onaylanmış olmak) ve sisteme kayıtlı cep telefonundan (GSM hattından) 3848’e DIZAYN SODEX şeklinde SMS göndererek kampanya kaydını tamamlamış olmak zorunludur. Dizayn Puan üyelik koşulları www.dizayngrup.com web sitesi üzerinden öğrenilebilir. Cep telefonunun mesaj bölümüne DIZAYN SODEX yazıp 3848’e SMS gönderenler burada ve Dizayn Grup’un belirleyeceği diğer farklı mecralarda yayınlanmış olan Kampanya Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Operatör ya da farklı teknik sistemlerden kaynaklı hatalar nedeni ile sisteme kayıt yapılamaması durumunda Dizayn Grup’un kayıtları esas alınacaktır. Kaydı yapılamamış olanlar hak iddia edemez.

En Çok Puan Yükleyen: 1-23 Nisan tarihleri arasında hesabına Usta Kuponu ile en çok puan yükleyen Dizayn Puan Ustası

Not: Eşitlik olması durumunda ilk üyelik tarihinden itibaren en çok puan yüklemiş olan usta seçilecektir. Eşitliğin devam etmesi durumunda alfabetik sırada ismi ilk sırada olan usta seçilecektir.

En Sık Puan Yükleyen: 1-23 Nisan tarihleri arasında hesabına en sık (her gün, iki günde bir vb.) puan yükleyen Dizayn Puan Ustası

Not: Eşitlik olması durumunda kampanya boyunca en çok puan yükleyen usta, yine eşitlik olması durumunda ilk üyelik tarihinden itibaren en çok puan yüklemiş olan usta seçilecektir. Eşitliğin devam etmesi durumunda alfabetik sırada ismi ilk sırada olan usta seçilecektir. Her bir yükleme gününde en az 50 puan yüklenmiş olması gerekmektedir.

Önceki Aya Göre Puanını En Çok Artıran: Mart ayı içinde hesabına en az 1.000 puan yüklemiş olan Dizayn Puan Ustaları içinden, 1-23 Nisan tarihleri arasında Mart ayı puanından daha fazla puan yükleyen ustaların 1.si

Not: Mart ayı puanları ve Nisan yüklemeleri eşit olan ustalardan Nisan ayı içinde en sık yükleyen usta seçilecek. Burada da bir eşitlik olması durumunda ilk üyelik tarihinden itibaren en çok puan yüklemiş olan usta seçilecektir. Eşitliğin devam etmesi durumunda alfabetik sırada ismi ilk sırada olan usta seçilecektir.

Not: Mart ayı puanları eşit olmayan ustalar arasından Nisan ayında puanını artıranlar için artış oranına bakılacaktır. Eşitlik olması durumunda ilk maddedeki açıklamalar geçerlidir.

Kampanyanın kazananları 27 Nisan Çarşamba günü www.dizayngrup.com web sitesinde duyurulacak, kazananlara ayrıca SMS ve kayıtlı cep telefonları aranarak da bilgi verilecektir. İtilaf durumunda geçerli olan web sitesindeki duyurudur.

Kampanyaya katılıp da daha sonra çıkmak isteyenler kampanya süresi boyunca çıkma isteklerini, kampanya bitiminde de derecelendirmeye alınmama isteklerini en geç 28 Nisan Perşembe akşamına kadar yazılı olarak info@dizayngrup.com adresine gönderecekleri e-mail ile bildirmek zorundadır. Bu tarihten sonra yapılacak bildirimlerde iptalin yapılıp yapılmaması Dizayn Grup’un insiyatifindedir. İlgili kişi ya da kişiler kampanyadan hediye kazanmış ve kendileri için masraf yapılmışsa yapılmış olan masraf kadar puan ilgililerin hesabından ve kampanya süresince kazandıkları hediye puanlar üzerinden düşülecektir.

Kampanyada derecelendirme, Dizayn Puan sistemindeki kayıtlara göre yapılacak ve Dizayn Grup tarafından belirlenecektir. İtirazlara yanıt verme ya da vermeme, kayıtları gösterip göstermeme, itirazları kabul edip etmeme tamamen Dizayn Grup’un insiyatifindedir. Derecelendirmeye ilişkin itirazların en geç 28 Nisan 2016 Perşembe günü mesai bitimine (18:00) kadar Dizayn Puan Çağrı Merkezi’ne (+90 212 886 57 41 aranıp 8 tuşlanarak) yapılması gereklidir. Yasal başvurular doğrultusunda oluşacak zorunlu bildirimler yasalar doğrultusunda ilgili makamlara yapılacaktır.

 

Kampanyada hediye kazanımı kesinleştikten sonra, 29 Nisan 2016’dan itibaren ilk 3 kişi için çift yönlü (geliş-dönüş) uçak biletleri Dizayn Grup tarafından alınarak gerektiği şekilde kazananlara iletilecektir. İstanbul’a geliş için havalimanı transferi ve diğer tüm ücretler kazanan tarafından karşılanacaktır. İstanbul’daki havalimanından otele ve/veya fuar alanına, fuar alanı veya otelden İstanbul’daki havalimanına ulaşım Dizayn Grup tarafından sağlanacaktır. Otel-fuar alanı arası ulaşım da Dizayn Grup tarafından sağlanacaktır. Otel konaklaması 4 Mayıs Çarşamba ve 5 Mayıs Perşembe gecesi içindir. Tam pansiyon (kahvaltı+akşam yemeği) şeklinde tutulacak single odalarda konaklama sağlanacaktır. Ustaların fuar alanına girebilmesi için gerekli geçiş Dizayn Grup tarafından sağlanacaktır. Burada anlatılanlar dışındaki ek talepler değerlendirmeye alınmayacak, kazananların bireysel istekleri Dizayn Grup’un da bilgisi ve onayı dahilinde kazananların kendileri tarafından ayarlanacak ve masrafları yine onlar tarafından karşılanacaktır. İstanbul içi ulaşımda kazananlar Dizayn Grup’un belirleyeceği saatlere uymak zorundadır (uçak saatleri ile ilgili uçuş firması ve havalimanından kaynaklanan değişiklikler hariç). Bu saatlere uyulmaması durumunda kazananlar, vakit kaybetmeden ilgili ulaşımı kendi imkanları ile gerçekleştirmek zorundadır.

Kampanyaya katılanların SODEX Fuarı bitimine kadar (7 Mayıs 2016) kampanya süresince kazandıkları puanlarını harcamamaları gerekmektedir. İlk 3’e girip de puanlarından herhangi bir miktarını harcayanlar kazansalar bile hediyeleri verilmez. Fuar ziyareti hediyesi kazanıp da daha sonra Tesisat Ustası olmaması, yasal nedenlerle hakkında takip olması ya da seyahat engeli olması gibi durumlar nedeni ile hediye hak kazanımına engel durumu olanlardan onlar için yapılmış olan harcamaların karşılığı kampanya süresince kazandıkları puanlardan düşülecektir.

Puanların, Usta Kuponu yüklemesi şeklinde gerçekleşmiş olması şarttır. Hediye, atama vb. şeklinde kazanılan puanlar değerlendirme dışı bırakılacaktır. Ustaların puanları, Dizayn Puan bayilerinden yaptıkları alışverişler karşılığında Usta Kuponu şeklinde kazanmış olmaları şarttır. Kendi üstlerine Tesisat Firması bulunanlar ile ürün satışı olmayıp, aldıkları ürünleri kendi uygulamalarında kullanan uygulamacı alt bayilerin sahipleri ve çalışanları Tesisat Ustası olsalar dahi hediye kazanamazlar. Kazandıkları taktirde kazançları burada belirtilen şartlar gereği iptal edilir ve gerekli durumlarda burada belirtilen şartlarda işlem yapılır.

Ek olarak, Fuar Ziyareti hediyesi kazananlar, fuarın ilk 2 günü boyunca CNR Expo Center-Yeşilköy-İstanbul’daki fuar alanında bulunan Dizayn Grup standında fuar saatleri boyunca bulunmak zorundadır. Dizayn Grup yetkililerinin onayı olmadan fuar standını terk edemezler. Aykırı davrananların puan hesabından ve kampanya boyunca kazandıkları puanlar içinden onlar için yapılmış olan masrafların bedeli puan karşılığında düşülecektir.

Puan düşürülmesi kararı ve düşürülecek puan miktarı Dizayn Grup’un insiyatifindedir ve hiçbir şekilde itiraz kabul edilmeyecektir.

Dizayn Grup fuar standında görev yapacak 3 kişi, Dizayn Grup ürünlerinin tanıtımında katkı sunacak ve yapılacak etkinliklere katılıp kullandıkları marka olan Dizayn Grup’un etkinliğini artırmak için mümkün olan en fazla katkıyı sunacaktır.

Hediyeleri kazanabilmek için boru ve ek parça tesisatı işlerini yapan Tesisat Ustası olunması zorunludur. Dizayn Puan Sistemi üzerinde Dizayn Puan Ustası olarak kayıtlı kişilerden Tesisat Ustası olmadığı, yani meslek olarak ve faal bir şekilde bu işi yapmadıkları tespit edilenlerin hediyeleri iptal edilir.

Dizayn Puan ve Dizayn Grup, Dizayn Teknik Boru ve Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin tescilli markalarıdır. Bu kampanya, Dizayn Puan ve Dizayn Grup markaları altında Dizayn Teknik Boru ve Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yapılmaktadır.

Kampanyaya 50'den az Dizayn Puan Ustası'nın katılmasi durumunda kampanya geçersiz sayılacaktır. Dizayn Grup'un dilediği zaman kampanyayı durdurma, iptal etme ya da kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 

Sosyal Medya'dan Bizi
Takip Edin!

Çevre ve Sürdürülebilirlik

Kalite Belgeleri

Yeni Ürünler

Dizayn Grup olarak internet sitemizi geliştirmek, etkili ve güvenli hale getirmek, sizin için daha kullanışlı olmasını sağlamak amacıyla çerezler (cookie) kullanıyoruz. Çerezler ile ilgili ayrıntılı bilgilere 'Çerezler Politikası ' sayfamızdan ulaşabilirsiniz.